SLUŽBY

Služby

Ponúkam športovo-psychologické poradenstvo pre všetky vekové kategórie a všetky stupne výkonnosti. Taktiež ponúkam poradenstvo rodičom hráčov, trénerom, pasívnym športovcom alebo všetkým, ktorí majú záujem si zlepšiť svoju výkonnosť.

INDIVIDUÁLNY MENTÁLNY TRÉNING

Individuálny mentálny tréning je založený na individuálnych sedeniach so športovcami. Sedenia sú zamerané na potreby športovca, zlepšienie psychickej pohody a rovnováhy, zahŕňa diagnostiku jednotlivca, odhalenie prípadných nedostatkov, odstránenie nedostatkov a vybudovanie plánu pre mentálny tréning. 

PST PROGRAM

PST program (psychological skill training), po slovensky tréning psychologických schopnosti. Tento 6 týždenný program je zameraný na zlepšenie psychologických schopnosti ako motivácia, koncentrácia, sebavedomie alebo nervozita prostredníctvom vizualizácií, pozitívneho seba rozhovor, mindfulness, relaxačných techník, stanovením vhodných cieľov a rôzne ďalšie techniky. 

PORADENSTVO PRE RODIČOV

Poradenstvo zamerané na pomoc rodičom a trénerom športovcov. Zistite ako lepšie poradiť svojmu dieťaťu alebo ako im môžete pomôcť zlepšiť ich mentálnu stabilitu. Taktiež do 16-tich rokov je trojuholník športovec-rodič-psychológ nesmierne dôležitý za úspešným vývojom športovca. 

MENTÁLNY TRÉNING PRE TÍMY

Táto služba sa sústreďuje na zlepšenie tímovej spolupráce, teambuildingu, líderstva, diagnostiky jednotlivých hráčov, profily hráčov. Táto služba je zameraná na celkové zlepšenie tímovej efektivity a výkonnosti. 

WORKSHOPY

Táto služba je zamerané na workshopy s rozličnými témami pre športovcov, tímy, trénerov a rodičov. 

ONLINE PORADENSTVO

ONLINE PORADENSTVO

Služba zameraná na online poradenstvo, kde mi môžete písať Vaše otázky alebo nejasnosti. Kde následne Vám odpoveď zašlem cez email, alebo sa priamo skontaktujeme cez Skype.